Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 €) s DPH
  • Zobrazit

Servis lyží a snowboardů

 

Profesionální servis sjezdových lyží, běžeckých lyží a snowboardů je prováděn ve středisku Uherský Brod na švýcarských strojích 
MONTANA ve třídě High Standard Ski Service Team.

Příjem zakázek je na všech prodejnách HOPE Sport (svoz do servisu probíhá 2x týdně).
Dodací lhůta je 1 - 10 pracovních dní (dle požadavků zákazníka a vytíženosti servisu).

Kontakt:     
+420 775 877 828 

Každý lyžař nebo snowboardista jistě ví, že na perfektně nabroušených a navoskovaných lyžích či snowboardu je zážitek z jízdy nesrovnatelně lepší, než  při jízdě na tupých hranách. V době, kdy je většina horských středisek vybavena systémem technického zasněžování je třeba mít opravdu ostré hrany, protože tzv. umělý sníh je o poznání tvrdší než sníh přírodní.

Pokud už při jízdě na tvrdé nebo ledovaté sjezdovce vaše lyže dobře nedrží stopu nebo tzv. ustřelují je nejvyšší čas zajít do servisu. I ty nejdražší lyže nevydrží perfektně ostré více než jednu sezonu. Pro správný skluz je také důležité pravidelné voskování skluznice a to nejlépe tuhými parafiny za tepla. Skluznice se navoskováním vedle zajištění správného skluzného efektu také impregnuje a nedochází k jejímu vysychání.

Na závěr ještě pár základních rad pro údržbu. Po každé návštěvě hor nechejte lyže nebo snowboard v teple okapat a utřete do sucha hrany. Alespoň dvakrát za sezonu nechte napustit skluznici parafinovým voskem. Na konci každé lyžařské sezony nechte lyže servisovat, promažte vázání a uskladněte své vybavení na suchém místě s relativně stálou teplotou vzduchu.
 
 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Kontakt: HOPE
 Sport
  • +420 572 630 259 (dotazy)
  • +420 725 777 966 (objednávky)
  • +420 572 631 160 (informace)
  • e-shop@ski-sport.cz
 
 
 

JavaScript musí být povolen