Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
(0,00 €) s DPH
  • Zobrazit

Kariéra v HOPE

Chcete se stát součástí sportovní firmy s více než desetiletou tradicí? Do našeho prodejního týmu hledáme zkušené prodavače a prodavačky s tahem na branku, kladným vztahem k zimním sportům a chutí realizovat se.

Pracoviště:
-         - Veselí nad Moravou
-         - Uherský Brod
-         - Kunovice
-         - Zlín
-         - Ostrava
- Brno

Náplň práce:
-         - prodej značkového sportovního zboží
-         - obsluha zákazníků
-         - poradenství při výběru
-         - konzultace správnosti výběru
-         - pochopení potřeb zákazníka
-         - práce s interním informačním systémem
-         - účast na inventurách
-         - hmotná zodpovědnost za svěřené hodnoty

Požadujeme:
-         - zkušenosti s prodejem sportovního oblečení a sportovního vybavení - zaměření na zimní sporty podmínkou
-         - velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
-         - příjemné vystupování
-         - orientaci na zákazníka
-         - zodpovědnost, samostatnost, smysl pro týmovou práci
-         - vysoké pracovní nasazení
-         - znalost práce na PC
-         - ochota pracovat i o víkendech
-         - trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-         - práci v atraktivním prostředí
-         - možnost seberealizace
-         - zaměstnanecké výhody
-         - vzdělávání formou pravidelných školení
-         - možnost testování lyží v zahraničí
-         - motivační systém odměňování

Strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem a aktuální fotografií posílejte na email holaskova@ski-sport.cz.

KATEGORIE